Přátelé online - Friends - Priatelia


.: Spřátelené stránky
Nejrozsáhlejší stránka o seriálu Dva a půl chlapa v ČR. Jessica Alba Buffy Latin.cz Baner - The IT Crowd

TOPlist TOPlist
Reklama:
Stránka o seriálu Dva a půl chlapa

Obsahy sedmé série:

(23,24/24) Svatba
Režie: Kevin S. Bright.
Joey získal roli ve válečném filmu, a má hrát s opravdovým známým hercem. Jenže natáčení má dvě chybky. Nejdřív, Richard mluví o artikulaci a po Joeym strašně prská. A to jakoby nestačilo, ještě ke všemu natáčení se má odehrát i v den Moniččiny a Chandlerovi svatby a Joey tam má oddávat. Když mu ale scénárista řekne, že do té doby musí být hotový, tak si Joey oddechne. Jenže to netuší, že Richard se opije do němoty. A tak ho Joey aby stihl svatbu unést. Nakonec svatbu stihne, ale přiběhne tam ve vojenské uniformě. Chandler, když uslyší na záznamníku Moniččinu nahrávku tak zpanikaří a v den svatby uteče protože má odjakživa panický strach ze zodpovědnosti. Ross se ho snaží bezvýsledně najít, a tak se k němu přidá Phoebe. Rachel se má zatím pokusit zdržet Moniku od příprav. Když se jí to nedaří, rozhodne se vyklopit pravdu. Naštěstí se objeví Phoebe že se Chandler našel a Monica se tak nic nedozví. Rachel s Phoebe najdou v koši u záchodu těhotenský test, a myslí si, že je Monica těhotná. Později, v hotelu Chandler uslyší jejich rozmluvu o Moniččině dítěti. Znova se ztratí, ale ukáže se, že byl koupit dole něco pro miminko. Když Chandler řekne Monice, že ví o miminku, ta je překvapená, že o ničem neví. Ke všemu se holky doví, že těhotná je nakonec Rachel.

(22/24) Manželský slib
Režie: Kevin S. Bright.
Monica a Chandler musí napsat manželský slib. Monica sice dělá, že ví co napsat, jenže je mimo stejně jako Chandler. Ten se dá dohromady s klukama a všichni tři přemýšlí co napsat. Monica to samé prožívá s Rachel a Phoebe. Vidíme ukázky z minulosti, a z těch je jasné, že to nikdy nevypadalo tak na to aby spolu začali chodit.

(21/24) Chandlerův táta
Režie: Gary Halvorson.
Monica dovolí všem jezdit ve svém porsche, jenom ne Rachel a ta o tom nesmí vědět. Když se to ale dozví, tak prská. Nakonec když v kavárně potká Rosse, který se jde na záchod učesat, tak mu ukradne klíčky a 20$ a chce ujet porschem. To se Rossovi nelíbí, a tak musí bohužel sedět v autě s Rachel. Ta ale řídí strašně zbrkle, a tak je zastaví policajt. Rachel s ním flirtuje protože nechce pokutu za rychlost a za starý řidičák. Řídit tedy musí Ross. Ten ale jezdí strašně pomalu, a tak za to schytá pokutu. Chandler nechce za žádnou cenu na své svatbě svého otce, protože se za něho stydí. Ten totiž dělá v travestyshow v Las Vegas. Je totiž komplet předělaný na ženskou. Monica Chandlera vytáhne do LV a tam svého otce musí požádá o účast na svatbě osobně.

(20/24) Jak se Rachel líbala
Režie: Gary Halvorson.
Za Rachel přijde do kavárny její stará kamarádka ze školy, se kterou prožila svůj jediný bláznivý úlet, když se s ní ožralá líbala. Domluví si večeři, ale Phoebe Rachel tento úlet nevěří. Takže Phoebe musí s nimi na večeři. Tam Rachel Mellisu políbí, a ta se jí přizná, že se ji miluje. Phoebe je spokojená, že to viděla. Joeymu je líto, že Monica nepozvala jeho rodiče. Když je Monica pozvala a přeskládala síň, tak si to rodiče rozmysleli s tím, že je tam monika chce jenom kvůli Joeymu. Nakonec to Monica musí ukecat.

(19/24) Sestřenice
Režie: Kevin S. Bright.
Za Monicou a Rossem přijede nádherná sestřenice, a bydlí u Moniky a Chandlera. Jenže Chandler na Cassie neustále blbě koukal, a tak se Cassie musela přestěhovat k Rossovi. Ten nejenže koukal, ale šel ještě dál, no a tak musela Cassie k Phoebe. Ta taky koukala, a tak už jsme Cassie nikdy neviděli. Joey má hrát ve filmu, a podle scénáře nesmí mít obřízku. Z toho se stane celkem závažný problém. Monica pro něho připraví z potravin několik prototypů umělé předkožky:) V momentě kdy Joey producentům ukazuje své tělo, tak mu "to" upadne. Rachel a Phoebe pro Monicu plánují dost opožděně párty. Nakonec ale zapomenou pozvat Monicu. Ta přijde a dost nahlas dává najevo to, že "nikdo" nepřišel je dobře. Nakonec vylezou hosti ze skříní, a máme "překvápko".

(18/24) Cena pro Joeyho
Režie: Gary Halvorson.
Rossovi se svěří jeden žák, kterého chce nechat propadnout, že se do něj zamiloval, a že takový prospěch má kvůli tomu. Nakonec Ross pozná, že jde o podvrh. Joey je poprvé nominován na ocenění a pilně nacvičuje proslov, pro vítězství. Rachel ho ale připraví i na situaci, kdyby ocenění nezískal. Joey ho bohužel nezíská a je na kameře, právě když nadává. Později přebírá cenu za nejlepší herečku, protože ta se nedostavila. Joey si chce cenu nechat, ale Rachel ho přemluví aby cenu předal. Jessica si této ceny vůbec neváží, a tak si ji s Rachel nechají. Phoebe začne chodit s klukem z kavárny, jenže Monice je líto, že to mezi ní a Chandlerem taky tak nejiskří, a tak ji musí Phoebe přesvědčit, že jsou důležitější věci než počáteční zamilovanost.

(17/24) Svatební šaty
Režie: Kevin S. Bright.
Ross si nabrnke dívku, která se právě přistěhovala. Netuší však, že o několik momentů poté si s ní domluví rande i Joey. Potom v kávárně nevědomky o tom druhém básní o Cristine. Jediný Chandler z obou vyprávění pochopí, že mluví o té samé holce a dělá si z nich srandu. Když odchází, tak jen tak mimochodem se zeptá na jméno dívky. Kluci se tedy doluví, že nejdřív s ní na rande půjde Ross a potom Joey, a Cristine si sama vyber koho chce. Dají si limit 100 dolarů, jenže Ross to poruší a tak se k nim na rande přifrčí Joey a začnou se s Rossem navzájem pomlouvat. Nokonec si všimnou, že Cristine už u stolu nesedí. Monica si zkouší svatební šaty, ale pouze zkouší, zná totiž obchod, ve kterém mají ty samé šaty za polovic. Když tento obchůdek doporučí neznámé dívce, tak neví, že si chce koupit ty samé. V obchodě se o šaty poperou, a nakonec ji Megan přebere svatební skupinu, na které Chandlerovi velice záleží. Monice nezbývá nic jiného, než šaty vrátit Megan.

(16/24) Pravda o Londýně
Režie: David Schwimmer.
Monica s Chandlerem si chtějí vyhledat nějakého kněze, který by je oddal. Jenže se jim to nedaří. Chandler chce takového který by byl alespon gay. Všichi totiž bud prskají nebo koukají Monica na prsa. Nakonec Phoebe řekne, že by se nechala přes I-net vysvětit a mohla by je oddat, jenže Joey ji ten nápad vyfoukne, a začne skládat svou řeč. Když ji ale přečte Monice s Chandlerem jsou z toho vyvedeni z míry, protože řeč je otřesná. Ještě ke všemu praskne, že Monica se v Londýně nechtěla vyspat s Chandlerem, ale že šla za Joeym. Chandler si tedy myslí, že Monica chtěla Batmana, a spokojila se s Robinem, a že ho nemiluje. Joey ho přesvědčí o opaku, a řekne několik frází, které se Chandlerovi opravdu líbí, a řekne aby něco takového přednesl na obřadu. Rachel mezitím učí Bena takové ty dětské legrácky, které Ben později aplikuje na rodičích, a Rossovi se to nelíbí. Nakonec s Benem Rachel vypečou, a oplatí ji to tím, že předstírají rvačku, a ze schodů shodí předem připravenou figurínu podobnou Rossovi.

(15/24) Joeyho nový mozek
Režie: Kevin S. Bright.
Ross se chlubí, že chystá něco velkého pro Monicu a Chandlera na svatbu. Nikomu ale neřekne co. Náhodou ho ale vidí oknem jak hraje příšerně na dudy. Snaží se ze všech sil, aby mu jeho plán překazili. Phoebe s Rachel okukují v Central Perku kluka a když zjistí, že si tam zapomněl mobil, nemůžou se dohodnout, která ho bude mít u sebe až zavolá. Nakonec se ukáže, že ten krasavec je jen asisten takového staříka. Phoebe se ale zdá jako rajcovní chlápek a dá si s ním rande. Joeyho postava Strykea Ramoraye se má konečně probudit z kómatu, ale aby se mohla probudit, musí mít nový mozek Jessicy Lockhart. To to kategoricky odmítá, a Joeyho za to nesnáší protože tím skončí její postava. Nakonec s ním ale začne chodit, a učit vžít se do její role. Potom ale Jessica naneštěstí pro Joeyho odjíždí za jiným seriálem.

(14/24) Třicáté narozeniny
Režie: Ben Weiss.
Rachel slaví třicáté narozeniny, a je jí z toho smutno. Plánuje si že se do 35 vdá. Jenže ať počítá jak počítá, vychází jí, že by se musela provdat za o 6¨let mladšího Taga. Nakonec jí nezbývá nic jiného než se s ním rozejít, protože podle kalkulací my si měla vzít toho s kým právě chdí. Přátelé Rachelinino chvání omlouvají svými vzpomiínkami na třicátiny, které také skončili fiaskem. Joeyho prý podvedl Bůh, když porušil jejich dohodu, Monica se opila do bezvědomí, a podobně. Jediné Phoebe se všechno podařilo. Přeskákat ulici na skákacím míči. Ross si na třicáté narozeniny pořídil luxusní sporťák a myslel si že je sexy. Když ale v úplně stejném autě potkal starého plešatce, rychle změnil názor.

(13/24) Smrt Rozity
Režie: Stephen Prime.
Phoebe jde pracovat do teleshopingové linky, a prodávat tonery. Když ale avolá jednomu chlápkovi dovídá se, že chce spáchat sebevraždu, protože se na světě cítí nepotřebný. Phoebe se snaží ze všech sil ho od tohoto nápadu odvrátit. Rachel nechtěně rozbije Joeyho křeslo, kterému Joey říká Rosita. Je z toho tak smutný, že se mu Rachel rozhodne koupit nové moderní křeslo. Když jsou na nákupech, Chandler se do rozbitého křesla posadí, a myslí si že ho rozbil on. Aby to Joey nepoznal, dá mu namísto Rosity své křeslo. Rachel si teda nové křeslo nechá, ale Joeyho to štve, protože chtěl to nové, moderní a tak naschvál rozmlátí i to Chandlerovo křeslo - myslí si totiž že se stal zázrak a že je Rosita samoléčící. Rodiče Rosse a Monicy se rozhodli prodat dům a tak požádají ty dva, aby si osvezl své věci. Otec ale nechtěně zastavěl své porsche Moniččinami krabicemi před povodní. Aby to nějak napravil, daruje Monice své milované Porsche.

(12/24) Jak byli všichni dlouho vzhůru
Režie: Gary Halvorson.
Ross vytáhne své kamarády na střechu domu, aby jim ukázal projétající kometu. Ta se ale stále neobjevuje a tak to všichni až na Rosse s Joeym zabalí. Joey použije trubku, která drží dveře na šmírování holek, jenže tím zabouchne dveře. Joeyho napadne spásný nápad - sejít dolů po požárním schodišti. Nemůžou se dohodnout ale, který z nich skočí z několikametrové výšky. Volba padne na Rosse. Rachel se chce pomilovat s Tagem, jenže napadne ji, jestli Tag odevzdal smluvy, které měli termín ještě toho dne. Nakonec jdou do kanceláře, kde si smlouvy potají přehazují, aby o tom ten druhý nevěděl. Phoebe neustále budí požární alarm, nakonec jej hodí do odpadu. Zpátky jí jej přinese hasič, s tím že je za to pokuta... Chandler s Monicou nemůžou usnout, tak se nudí a neví co dělat. Když už jeden z nich usíná, ten druhý ho naschvál probudí, protože nechce být vzhůru sám.

(11/24) Tvarohové dorty
Režie: Gary Halvorson.
Chandler na chodbě najde tvarohový dort, který je určitě na špatné adrese, rozhodne se ho tedy sníst. Při tom ho nachtytá Rachel, a začnou u sousedky krást tvarohové dorty. Nakonec se kvůli dortům pohádají. Rossovi přijde pozvánka na svatbu, ale Monice ne. Ta je rozzlobená a přemluví Rosse aby ji vzal na svatbu jako svůj doprovod. Ross na to přistoupí, ale nakonec se ukáže, že Monica na svatbu nebyla pozvaná proto, protože si její sestřenice bere jejího bývalého přítele. Joey má jít na pravidelnou večeři s Phoebe, na které pomlouvají ostatní. Když to ale Joey odřekne kvůli rande, tak se na něho Phoebe nazlobí. Najdou si jiný termín, ale to ještě Phoebe netuší, že se vrací její dávná láska David z Münsku...

(10/24) Vánoční pásovec
Režie: Gary Halvorson.
Ross by rád poučil Bena o židovských svátcích Chanuka, jenže Ben nechce o ničem takovém ani slyšet, protože nejradši má Santu. Ross se tedy převleče za Vánočního pásovce, aby se Benovi představil jako židovský spolupracovník Santy Clause. Všechno se zvrtne v momenteě, když do bytu přijde Chandler v podobě Santy, a Joey přestrojený za Supermana. Konečně už je opravený Phoebinin byt, ale ta se bojí, že se Rachel u Joeyho žije o hodně líp než u ní, a tak dává Joeymu dárky, které by Rachel vypudily. Nakonec ale Phoebe zjistí, že stěna, která dělila ložnici na dvě, byla postavená na černo, a následně zbouraná, rozhodne se že by tam tedy raději žila sama, a Rachel tak zůstane u Joeyho.

(9/24) Jak Monika pekla cukroví
Režie: Kevin S. Bright.
Monica se chce sblížit a spřátelit se svými sousedy v domě, a tak pro ně napeče cukroví. Když za ní ale za chvíli začnou sousedé dolézat aby jich upekla ještě víc a ještě víc, přestává ji to bavit. Když nakonec se přes chodbu nedá projít kolik tam je lidí žebrajících o cukroví, Chandler se naštve a sousedům vynadá pro jejich chamtivost. Ross začíná učit Bena jezdit na kole. Phoebe je z toho smutná, protože nikdy kolo neměla. Ross ji tedy na Vánoce takové růžové kolo koupí. Když se ale ukáže, že Phoebe na kole jezdit vlastně neumí, tak se ji to Ross snaží naučit.

(8/24) Jak Chandler neměl rád psy
Režie: David Schwimmer.
Rachel pozvala na Den díkuvzdání Taga, a rozhodla se mu říct že se jí líbí. Ale když to dořekne, Tag si všimne z balkonu, že mu někdo krade auto. Když se vrátí tak políbí Rachel. Phoebe skrývá u Moniky pejska, ale Chandler psy nenávidí a řekne, že je na ně alergický. Ostatní s tím nesouhlasí, a snaží se ho přesvědčit o opaku. Nakonec po několika trablích si ho Chandler oblíbí. Kluci se mezitím baví hrou "Napiš všechny státy USA" nikomu se nedaří, a Ross se jim posmívá, že nejsou vlastenci. Jenže se ukáže, že to není zas tak lehké.

(7/24) Rossova kniha
Režie: David Schwimmer.
Ross napsal knihu a když si ji jde prohlédnout do knihovny, zjistí, že oddělení, ve kterém je zařazena je oblíbeným místem pro milování. Žádá tedy po po řediteli knihovny, aby se tam zvýšila ostraha. Po chvilce ale skončí na zemi s krásnou dívkou, která si jako jediná půjčila jeho knihu. Za Monikou přijde do restaurace Janice a sama se pozve na svatbu. To se ale Chandlerovi nelíbí, a když se k nim přifaří, jestli by u nich nemohla spát, napadne Monicu spásný nápad, a řekne Janice, že ji Chandler stále miluje, a ta aby jim nezkazila vztah, odejde. Joey se vyspí s dívkou, a chce po Rachel aby jí ráno nenásilně vyhodila. Ta se ale s Erin skamarádí, a snaží se s Phoebe přesvědčit Rosse, aby s ní začal chodit nadéle. Ten po chvílí souhlasí, jenže se ukáže, že Erin žádný vztah nehledá.

(6/24) Jen si tak trochu zdřímnout
Režie: David Schwimmer.
Jen si tak trochu zdřímnout. Joey a Ross se probudí na jedné pohovce, až nebezpečně blízko sebe, a oba se cítí trapně. Přiznají si ale, že to byl nejlepší šlofík v celém jejich životě. Joey by si to rád zopakoval, jenže to Ross razantně odmítá akceptovat. Nakonec se ale podvolím a když se ti dva probudí, kolem nich stojí celá parta, a dělají ehm, ehm:) Monice na večeři přijde sarkasticky ke svatbě pogratulovat Chandlerova bývalá. Ten se přizná, že se s ní rozešel kvůli tomu, že byla tlustá. To Monicu naštve a pošle Chandlera aby se jí omluvil. Jenže ta se přizná že vůbec netušila, že se sní rozešel právě kvůli tomu. Monicu napadne že pokud zase ztloustne, že se sní Chandler rozejde, jenže ten ji přesvědčí o opaku. Monica řekne Rachel a Phoebe, aby se dohodli, která jí půjde za družičku. Po testu zvládnutí role družičky, kterou navrhl Joey s Rossem, zvítězí Phoebe, ale ta nakonec pozná, že Rachel na tom záleží mnohem víc než jí, a místo družičky jí přenechá.

(5/24) Zásnubní fotografie
Režie: Gary Halvorson.
Rodiče Monicy žádají Chandlera a Monicu o nějaké foto aby mohli do novin dát oznámení o svatbě. Chandler se ale neumí při focení normálně tvářit, takže se z toho stane závažný problém. Phoebe a Ross si rozdělí rozvedený pár, a ten se začne přes Phoebe a Rosse pomlouvat. Nakonec se k nelibosti P a R dají zase dohromady. Rachel poprosí Joeyho aby ukázal Tagovi město - ten ale Taga naučí balit bravurně holky tak, že Rachel začn žárlit a Joeymu slíbí oblečení když Tagovi vysvětlí, jak je krásné mít jen jednu holku. Tím Rachel myslí na sebe, jenže k její nelibosti, se Tag vrátí ke své bývalé...

(4/24) Rachel má asistenta
Režie: David Schwimmer.
Přátelům se zdá Joeyho nový seriál Mac and Cheese přihloupý, jenže aby neranily Joeyho city, musí dělat, že je to náramně baví. Rachel povýší a má dostat svého vlastního asistenta. Vybírá si mezi zkušenou Hildou a "nádherným" Tagem. Phoebe ji radí Hildu, jenže ta si stojí za svým a vybere si Taga. Joeyho chtějí zpátky do Dnů našeho života, jenže by musel dělat konkurs, jenže to se mu nelíbí, protože má svůj vlastní seriál a nechce klesnout tak nízko, takže jim práskne dveřmi. Když se ale dozví, že Maca zrušili, plazí se zpátky a žebrá o konkurs. Nakonec dostane roli Drakea Ramoreye zpátky. Chandler Monice svěří tajemství, že Ross pozvracel na kolotčích všechno kolem sebe, když se přejedl taccos. Monika naschvál vaří taccos, aby si z Rosse dělala srandu, jenže ten se to dozví a všichi tři si navzájem začnou říkat věci z minulosti, které se nikdo jiný nesměl dovědět...

(3/24) Rodinný recept
Režie: Gary Halvorson.
Přátelé se rozmýšlejí co dát Chandlerovi s Monicou k zásnubám, a Monicu napadne, že by uvítala starý recept Phoebininy babičky. Ten ale zhořel u Phoebe, a tak se ti tři pokoušejí napsat recept z jediného zbylého kousku. Když ale zjistí že babička vydávala za svůj recept na sušenky Nestlé Toulhouse tak se Phoebe na svou mrtvou babičku pěkně naštve...Chandler se snaží spřátelit se s Moniččiným tátou, jenže všechno pokazí v momentě když si mu sedne v sauně na klín. Později se to snaží urovnat, a když už se zdá všechno být OK, tak si v obyčejném bazénu sundá ručník, a ouha, nemá plavky:) Rachel se snaží naučit Joeyho plachtit, jenže ten si neustále plete levou a pravou a podobné lehké základy, tak se na něj Rachel naštve, a později žadoní, aby ho mohla učit dál. Joey souhlasí, ale nakonec Rachel přemluví aby plachtila po jeho způsobu:) stát u mola a cpát se sandvičy a pivem.

(2/24) Kniha pod polštářem
Režie: Michael Lembeck.
Monica chystá perfektní svatbu za hodně peněz, jenže její idea se rozplyne v momentě, kdy se jí otec přizná, že všechny její peníze ušetřené na svatbu utratil za dům u moře. Chandler se pochlubí že má nějaké peníze ušetřené a když Monice předá papírek s hodněcifernou sumou, tak se Monika natěšeně zeptá Chandlera jestli všechno dá na svatbu. Kvůli tomuhle se spolu pohádají, a nakonec Monica uzná že nepotřebuje velkolepou svatbu. Joey se po dlouhé době potřebuje vyspat, jenže když zjistí že kachna vykonala svou potřebu na gauč a jeho postel, jde se rozvalit k Rachel. Náhodou objeví pod polštářem erotickou knížku, a z Rachel má srandu. Ta mu to nakonec oplatí tím, že předstírá, že se s ním chce vyspat...Phoebe jde kvůli Chandlerovi a Monice bydlet k Rossovi, jenže toho štve, že si v jeho bytě masíruje úplně neznámé lidi.

(1/24) Moničin rybník
Režie: Kevin S. Bright.
Monika je celá pryč ze svého zasnoubení a chce to jít oslavit do nějakého slušného podniku. Jenže se naštve, když nachytá Rosse s Rachel jak se líbají na chodbě, a večeři odvolá. Rachel se s Rossem to tiž líbají protože Rachel nadhodí, že s Rossem neměla tzv. prémiovou noc - sex a žádné závazky. Rachel nakonec kvůli Monice prémiovou noc zavrhne, jenze Ross za ní neustále dolézá. Rachel se nakonec Monice přizná, že byla smutná, protože nemá přítele, a ta jí odpustí. Phoebe pilně trénuje písničku, kterou zahraje na svatbě, Chandler ji totiž slíbí že hrát může, i když si o jejím zpěvu myslísvé. Joey se snaží přesvědčit Přátele, že může hrát devatenáctiletého teenagera, kterého by měl hrát ve své další roli. Ostatní si z něho proto dělají šoufky.

© COPYRIGHT 2004 - 2009