Přátelé online - Friends - Priatelia


.: Spřátelené stránky
Nejrozsáhlejší stránka o seriálu Dva a půl chlapa v ČR. Jessica Alba Buffy Latin.cz Baner - The IT Crowd

TOPlist TOPlist
Reklama:
Stránka o seriálu Dva a půl chlapa

Web Therapy dává Přátele dohromady.

Lida Kudrow - Web TherapyByl z vás někdo u terapeuta? Ano? A zdálo se Vám 60 minut dlouhá doba? Fioně Wallice (Lise Kudrow) také a proto jako terapeutka nudná šedesátiminutová sezení zkrátila na párminutovou poradnu přes internet.

Originální příběhy nám Lisa Kudrow jako terapeutka přináší již od roku 2008. V několika dílech se objevil jako host i David Schwimmer a Courteney Cox.

Odkaz na volné sledování dílů Web Therapy: http://www.lstudio.com/web-therapy/.


David Schwimmer - The Iceman

V letošním roce uvidíme jak Michael Shannon zastřelí Davida Schwimmera ve filmu The Iceman. Vlastně zastřelí Davida a tunu dalších. Akční film, který byl natočen dle skutečných událostí uvidíme na začátku příštího roku v našich kinech.

The Iceman - David SchwimmerO filmu: "Iceman je pravdivý příběh o Richardu Kuklinskim (Michael Shannon), notoricky známém zabijákovi a milujícím otci rodiny. Svou přezdívku si vysloužil zmrazením těl svých obětí, což zatajovalo dobu úmrtí a svedlo policii mimo stopu. Byl to muž, který měl sklony k násilí a rovněž vytěsňováním následků, tak aby vytvořil idylický rodinný život. Jeho rodina a sousedé věřili, že byl průměrný podnikatel a neměli tušení o jeho druhém životě. Kuklinski zabil během svého života přes sto lidí. Nikdy necítil výčitky svědomí s výjimkou bolesti, kterou způsobil své rodině. Benicio Del Toro hraje Kuklinskeho zaměstnavatele, notoricky známého gangstera Roye Demeo a James Franco hraje jeho vraždícího rádce známého jako Mr. Softee"


Seriál GoOn

Matthew Perry v seriálu GoOnMatthew Perry se pustil do natáčení dalšího komediálního seriálu jménem "Go On". V seriálu vystupuje jako rozhlasová hvězda Ryan King sportovní talk show.

Seriál bude pro fanoušky Přátel zajímavý tím, že na produkci se podílí Scott Silveri, producent seriálu Přátelé a Joey.

V hlavních rolích můžeme krom Matta vidět Lauru Benanti, Tylera James Williamse, Bretta Gelmana, Khary Paytonovou, Julii White a Billa Cobbse.

Seriál se vysílá na stanici NBC a kritikou jse velmi dobře hodnocen.


Omlouváme se za výpadek stránek

Vážení návštěvníci. Velmi se omlouvám za delší výpadek novinek na našich stránkách. Bohužel se mi nepovedlo zachránit starší novinky a tím pádem několik let naší práce je ztraceno.

Avšak vidím v tom motivaci přinášet spoustu nových článků, které naší skoro již osm let existující stránku obohatí.


« | 1 2 | »

Studujte poslední pai gow poker tipy či pai gow poker pravděpodobnosti na našich stránkách.

© COPYRIGHT 2004 - 2009